Dieta, dietetyk, poradnia żywienia człowieka, Zielona Góra
Home Aktualności O mnie Oferta Wizyty Współpraca Kontakt

 

mgr Monika Kruszelnicka          

- pedagog,    doradca żywieniowy.

 Absolwentka:

· Wyższej szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza

· Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Wydział Farmacji, Studia Podyplomowe Dietetyka i Poradnictwo żywieniowe.

 

  
Dyplomy i certyfikaty:
 
(kliknij aby powiększyć)
 

               

 

 

 

 

Pracę dyplomową pisałam na temat "Nowotwory jelita grubego". Stanowi ona przegląd piśmiennictwa z zakresu wiedzy na temat epidemiologii i etiopatogenezy raka jelita grubego. Zawiera najnowsze zalecenia dietetyczne, rekomenowane w profilaktyce jak i w stadium rozwiniętej choroby.

Łącząc te dwa zawody pragnę być dla Państwa nie tylko doradzcą żywieniowym, ale także mentorem, pomagającym w chwilach zwątpienia w dążeniu do wyznaczonego celu.

Prywatnie miłośniczka eksperymentalnego gotowania i sztuki kulinarnej, książek, ludzi … może nie koniecznie w tej kolejności.

 Propaguję stosowanie diety śródziemnomorskiej, jako sposobu na zdrowie, młodość i zgrabną sylwetkę. 

 

 

                      

                  

 

 

Kontakt z pacjentem to dla mnie cenne doświadczenie, które nie pozwala zapomnieć, że za każdym nawykiem żywieniowym stoi realny człowiek, jego życie, problemy i codzienne zajęcia.

Wspólnie możemy osiągnąć sukces, którego największą wartością jest nasze zdrowie, i co za tym idzie dobre samopoczucie. Pragnę aby wiedza naukowa w połączeniu z zdrowym rozsądkiem pomogła Państwu osiągnąć ten cel.

 


 

Dieta to nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim troska o zdrowie, pomoc w profilaktyce i leczeniu chorób dietozależnych.

Zdrowie to nasz najcenniejszy skarb, a wizyta u doradcy żywieniowego to inwestycja w lepsze samopoczucie i piękniejsze życie.

Moim celem jest promowanie zasad zdrowego żywienia, rekreacji ruchowej oraz powszechnej wiedzy na temat prozdrowotnego stylu życia. Moje porady zgodne są z przesłankami promowanymi przez Instytut i Żywienia oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO).

 

Copyright  2012 Dieta+

 

DIETA, DIETETYK, PORADNIA ŻYWIENIA CZŁOWIEKA, ZIELONA GÓRA

MONIKA KRUSZELNICKA, DIETETYCZKA